Multikino zaprasza na poranki!

Rodzina Treflików – najnowszy polski serial dla dzieci w sierpniu na ekranach Multikina!

Niedawno dobiegły końca prace nad nowym polskim serialem dla najmłodszych pt. „Rodzina Treflików”, zrealizowanym w technice animacji lalkowej. Pierwsza produkcja Studia Trefl i pierwszy polski serial animowany wykorzystujący technologię wydruku 3D miał już swoją premierę telewizyjną – przyszedł więc czas na debiut kinowy.

LCD-pion-Poranki-sierpien-1030-rodzina_Treflikow

„Rodzina Treflików” to serial animowany kierowany do dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Został zrealizowany w bardzo wymagającej technice animacji lalkowej – dla uzyskania jednej sekundy bajki animator musiał wykonać 25 zdjęć, do każdego z nich delikatnie zmieniając ustawienie lalek. Prace na planie trwały łącznie 16 miesięcy. Aktualnie na serial składa się 13 odcinków o długości 8 minut każdy. Trwa już produkcja kolejnych 13 epizodów.

W ramach Poranków o godz. 10:30 w sierpniowe weekendy zaprezentujemy widzom siedem odcinków pierwszej serii:

Drzewko

Król i Królowa

Żywa woda

Nowy sąsiad

Treflik królem

Buty

Szczęśliwa rodzinka

Poranki o 10.30 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z innych atrakcji.

Na naszym profilu na portalu Facebook trwa konkurs, w którym do wygrania są darmowe zaproszenia do Multikina! 

 

 bt_konkurs
bt_bajki170
buton_wspolpraca bt_promocja170
bt_archiwum

sieciaki_best

alarmowe1
omniebajka

200x200

buton_przychodnie
sky_manufaktura2