KONKURSY


KONKURS! Mikołajek czeka!


Czekaliście na pierwszy konkurs w tym roku? Oto jest
!
Mikołajek- rozrabiaka znany z zabawnych książek dla dzieci pojawił się dzięki wydawnictwu Znak Emotikon również w wersji dla najmłodszych czytelników. Nowe, niepublikowane dotąd opowiadania zebrane w tomie "Mikołajek -niczego się nie boję!" to właśnie nagroda w naszym konkursie!
Jak zdobyć jedną z dwóch książek? Mikołajka wiecznie otaczała chmara kumpli...zatem- wystarczy napisać w komentarzu pod postem konkursowym na naszym fanpage'u na portalu Facebook:
Jaki powinien być najlepszy przyjaciel?
Można dołączyć portret przyjaciela, można napisać na jego cześć wierszyk, można go opisać - pełna dowolność w kreatywności  !
Odpowiedzi można wysyłać także na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do końca tygodnia, czyli do 15 stycznia, A 16 stycznia poznamy autorów dwóch najciekawszych wypowiedzi!
Gotowi? Mikołajek czeka!

Mikolajek_Niczego_sie_nie_boje

Więcej…
 

Patronujemy super konkursowi!

II Edycja Świętokrzyskiego Konkursu Literacko – Plastycznego „Kielce to my”

 

 

Zapraszamy uczniów wszystkich kieleckich szkół podstawowych i gimnazjalnych do udziału w drugiej już edycji konkursu literacko-plastycznego „Kielce to my” organizowanego przez Księgarnię TAK Czytam w Kielcach.

Dzięki zainteresowaniu lokalnych mediów oraz sponsorów, jest to niepowtarzalna okazja do zaprezentowania się na arenie międzyszkolnej oraz szansa na pomoc młodym autorom w promowaniu ich twórczości. Poza wartością edukacyjną i satysfakcją związaną z udziałem

w Konkursie, na laureatów czekają również atrakcyjne nagrody książkowe od naszej księgarni, nagrody od sponsorów i dyplomy oraz możliwość opublikowania zwycięskich prac. Zachęcamy dyrektorów i nauczycieli do przedstawienia swoim uczniom informacji o naszym wydarzeniu oraz do aktywnego wspierania ich procesu twórczego a rodziców do przekonania dyrekcji – że warto :)

Więcej…
 

Wygraj książkę!

Kochani Rodzice i Dzieci (bo to w Waszych rękach wygrana! )

Na naszym Facebooku wystartował bardzo fajny konkurs! Zapraszamy do udziału!
Do wygrania macie jedną z czterech pięęęęęknych książeczek od Wydawnictwa Adamada - są kolorowe, mądre, ślicznie ilustrowane- pyszne do czytania!
Co trzeba zrobić by wziąć udział w konkursie - to proste!
Wystarczy dowolną techniką plastyczną wykonać obrazek z postacią swojego ulubionego bohatera bajkowego!
Łatwe? No jasne, cóż to dla Małych Artystów!
Pędzle, kredki, plastelina, flamastry czy pastele do rąk - startujemy!

Zdjęcie konkursowego obrazka trzeba wrzucić jako komentarz do posta konkursowego na FB.
Czas start - na prace czekamy do 25 lutego!

o-wilku-ktory-bal-sie-wlasnego-cienia.1.1449488706

 

 

„Podróże Koziołka. Z Pacanowa do Norwegii

grafika VIII Ogólnopolski Konkurs „Podróże Koziołka. Z Pacanowa do Norwegii” Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie „Podróże Koziołka. Z Pacanowa do Norwegii”. Zadaniem uczestników jest przedstawienie w formie komiksu podróży Koziołka po Norwegii.
Więcej…
 

Jestem...mały mądrala! Konkurs dla wszystkich dzieci!

Wszystko zawsze wie najlepiej. Zna odpowiedź na każde pytanie, a dorosłym chętnie udziela rad, co powinni zrobić. Ma kilkanaście lat i duże oczy. Geniusz? Nie. Mały mądrala!Twoja pociecha ma tysiąc pomysłów na minutę, zaskoczenie to jej drugie imię i masz przeczucie, że w przyszłości zostanie gwiazdą filmową? Nie zaprzeczaj - w domu rośnie Ci mały mądrala. Masz prawdziwe powody do dumy, bo Twój maluch nie chowa się po kątach, jest towarzyski i zawsze wie, jak przykuć uwagę. Rezultat? Wszyscy go lubią!

Mae_Mdrale_Zdrowe_Maluchy

W ramach akcji „Małe mądrale” portal Zdrowe Maluchy organizuje konkurs dla dzieci. Co zrobić, żeby wziąć w nim udział? Wystarczy, że nagrasz wideo, w którym Twój maluch udzieli odpowiedzi na zaproponowane przez nas pytania, wypełnisz formularz konkursowy (malemadrale.zdrowemaluchy.pl/dodaj-video), a razem z nim wyślesz do nas filmik. Do wygrania konsola PlayStation 4 z zestawem gier oraz dwie nagrody po 1000 zł. To jednak nie wszystko. Nagranie z największą liczbą polubień otrzyma nagrodę publiczności o wartości 1000 zł.

Więcej informacji na: malemadrale.zdrowemaluchy.pl 

 

Konkurs rozstrzygnięty!

Uwaga, uwaga!
Zwyciężczynią konkursu " Moje szkolne wspomnienie" i zdobywczynią wspaniałej personalizowanej książeczki od www.omniebajka.pl zostaje Pani

BARBARA BINKOWSKA

To właśnie jej wspomnienie szkolne wybrało jury!
Gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

 

 

KONKURS! Zapraszamy do udziału!

Drodzy Czytelnicy! 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, którego partnerem jest firma Podopharm, producent specjalistycznych kosmetyków do wymagającej skóry.

W konkursie do wygrania są 3 kremy SKINFLEX do suchej skóry. Teraz mamy szczególny, trudny czas roku, gdy pogoda nie rozpieszcza naszej skóry. Nasze dłonie, stopy, ciało cierpią na dotkliwe przesuszenie. Preparat SKINFLEX jest innowacją na skalę światową, po raz pierwszy wykorzystana została w dermokosmetyku octenidyna, substancja lecznicza o szerokim spektrum działania. Preparat jest idealny dla całej rodziny -  dla  małych i dużych :).
Pytanie konkursowe jest proste i przyjemne: aby móc wygrać jeden z kremów należy odpowiedzieć  w jakim mieście ma swoją siedzibę firma PODOPHARM  oraz opisać swoje sposoby na rozgrzanie ziębniętych dłoni i stóp - piszcie, róbcie zdjęcia, układajcie wierszyki, rysujcie - forma dowolna :)  Odpowiedzi przysyłajcie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub wrzucajcie na naszym FB pod postem konkursowym, do pólnocy 10 stycznia. W poniedziałek jury wybierze najkreatywniejsze odpowiedzi i ogłosi zwycięzców!

Trzymamy kciuki!

IMG_9545_copy_internet-1

 


 bt_konkurs
bt_bajki170
buton_wspolpraca bt_promocja170
bt_archiwum

sieciaki_best

alarmowe1
omniebajka

200x200

buton_przychodnie
sky_manufaktura2